INWESTUJ W ŁODZI
INWESTUJ W ŁODZI

BFF – Silny europejski gracz z branży finansowej w Łodzi

« Przejdź do listy aktualności

W 2016 roku międzynarodowa grupa bankowa Banca Farmafactoring S.p.A. (BFF) z siedzibą w Mediolanie połączyła swoje siły z łódzką spółką finansującą polski sektor medyczny i samorządowy. Dzisiaj, dzieląc się swoim know-how wspólnie tworzą jedną z największych i najszybciej rozwijających się instytucji finansowych, dostarczających rozwiązania dla sektora publicznego w Europie.


W maju tego roku Grupa zdecydowała się ujednolicić strategię komunikacji w ośmiu krajach, w których obecnie działa pod jedną marką: "BFF”. Proces rebrandingu pozwolił na ugruntowanie i zintegrowanie specjalistycznej wiedzy zdobytej przez BFF w ciągu ponad 30 lat działalności z doświadczeniem
i zaangażowaniem rynków lokalnych.

Rebranding wszystkich podmiotów naszej grupy pod wspólną marką „BFF” dodatkowo umacnia naszą pozycję jako jedynego paneuropejskiego gracza, który jest w stanie zaspokoić potrzeby finansowe firm dostarczających towary i usługi dla sektora publicznego - podkreśla  Massimiliano Belingheri, CEO BFF.

Centrala odpowiedzialna za działalność Grupy BFF w Europie Środkowo-Wschodniej znajduje się w Łodzi. Łódzcy pracownicy koordynują biznes Grupy w Czechach i na Słowacji,  a od niedawna także w Chorwacji. Firma wzmocniła i utrzymała pozycję lidera w finansowaniu szpitali i samorządów. Od samego początku Spółka działa w Łodzi i zamierza tu pozostać. BFF przez ostatnie dwa lata otworzyła nowe działy związane z działalnością bankową (np. Compliance i Zarządzania Ryzykiem) oraz BPO, w którym realizowana jest część funkcji outsourcingowych Grupy. Nowe działy stwarzają możliwość zatrudnienia młodych ludzi znających języki obce oraz specjalistów z branży bankowej. BFF zaprasza do współpracy zarówno studentów i absolwentów, jak i doświadczonych praktyków, oferując im niepowtarzalną szansę na pracę w centrali firmy, co często umożliwa powrót łodzian z warszawskich korporacji do rodzinnego miasta.


Kontakt

Biuro Obsługi Inwestora i Współpracy z Zagranicą
Urząd Miasta Łodzi


90-926 Łódź
ul. Piotrkowska 104a

 

tel.: 48 (42) 638-59-39
fax: 48 (42) 638-59-40

Inwestycje

dworzec_2.jpg

Nowe Centrum Łodzi

imgp2901_1.jpg

EC-1 Łódź - Miasto Kultury

dworzec.jpg

Dworzec Łódź Fabryczna

ksiezy-mlyn_003-remiza-strazacka-02.jpg

Księży Młyn

 title=
 title=
 title=
 title=
 title=