INWESTUJ W ŁODZI
INWESTUJ W ŁODZI

Charytatywny Łódź Business Run 2018 – wystaw sztafetę i zostań sponsorem

« Przejdź do listy aktualności

Fundacja Poland Business Run i Prezydent Miasta Łodzi zapraszają firmy do wystawiania sztafet w charytatywnym biegu Łódź Business Run, a także rozważenia roli sponsora.


Łódź Business Run wystartuje w naszym mieście po raz piąty. Do tej pory pomoc trafiła do 20 niepełnosprawnych osób. Dzięki biegaczom dostali nowe wózki, profesjonalne protezy i pomoc psychologa. W ubiegłym roku pomoc od 2 do 17 tys. zł trafiła do dziesięciu osób, a dzięki zaangażowaniu firm z Łodzi i okolic uzbieraliśmy ponad 159 tys. zł.


- Przekonujemy się każdego dnia jak dzięki pomocy firm, którzy decydują się na sfinansowanie startu swoim pracownikom, odmienia się życie naszych podopiecznych. Często taka pomoc pozwala im wrócić na rynek pracy, na nowo nabrać pewności siebie i uwierzyć we własne możliwości – podkreślają organizatorzy.


Charytatywna sztafeta Poland Business Run co roku gromadzi na starcie pracowników polskich firm i korporacji, mniejszych przedsiębiorstw, a także znanych aktorów, sportowców i ludzi kultury. Zeszłoroczna edycja była rekordowa pod wieloma względami - po raz pierwszy biegacze rywalizowali w aż 8 miastach Polski, a wystartowało 20 135 osób. Udało się zebrać ponad 1,6 mln złotych na pomoc w zakupie protez i sfinansowaniu rehabilitacji dla osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu. Organizatorzy mają nadzieję, że w tym roku będzie jeszcze lepiej.


Rok temu w Łodzi podczas czwartej edycji, którą kolejny raz patronatem objęła prezydent Hanna Zdanowska, także wystartowała rekordowa liczba uczestników – 1925. W tym roku ambicje organizatorów są większe, bo im więcej biegaczy wystartuje, tym więcej osób dostanie pomoc. Limit miejsc to 2500 osób, czyli 500 sztafet.


Zachęcamy firmy do wystawiania sztafet.


Firmy zainteresowane rolą sponsora lub współorganizatora Łódź Business Run 2018 prosimy o kontrakt z Grzegorzem Ludwinem (tel.: 511 614144, e-mail: g.ludwin@polandbusinessrun.pl).


Więcej informacji na stronie www.lodzbusinessrun.pl


Zapisy: https://polandbusinessrun.pl/member/pl/register/


Link do filmu podsumowującego edycję 2017: https://www.youtube.com/watch?v=BtjCV7r4Udc&feature=youtu.be


Kontakt

Biuro Obsługi Inwestora i Współpracy z Zagranicą
Urząd Miasta Łodzi


90-926 Łódź
ul. Piotrkowska 104a

 

tel.: 48 (42) 638-59-39
fax: 48 (42) 638-59-40

Inwestycje

dworzec_2.jpg

Nowe Centrum Łodzi

imgp2901_1.jpg

EC-1 Łódź - Miasto Kultury

dworzec.jpg

Dworzec Łódź Fabryczna

ksiezy-mlyn_003-remiza-strazacka-02.jpg

Księży Młyn

 title=
 title=
 title=
 title=
 title=