INWESTUJ W ŁODZI
INWESTUJ W ŁODZI

Filmteractive rozszerza łódzką rzeczywistość – edycja 2018

« Przejdź do listy aktualności

Tegoroczna edycja festiwalu komunikacji interaktywnej Filmteractive odbędzie się 15 października w ramach Europejskiego Forum Gospodarczego. Zaproszeni goście zostaną zaproszeni do dyskusji na temat nowoczesnego marketingu, wykorzystania w nim nowych technologii oraz strategicznego podejścia do kreatywności. Wydarzeniu towarzyszy Strefa Innowacji, gdzie prezentowane będą rozwiązania wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości i ich zastosowania w biznesie, rozrywce i sztuce, które będzie można przetestować na miejscu.


Wśród prelegentów ósmej edycji Filmteractive są przedstawiciele największych marek konsumenckich i mediowych, a także agencji reklamowych nagradzanych w międzynarodowych konkursach. Będą nie tylko prezentowali swoje projekty, ale i rozmawiali o budowaniu relacji marek z odbiorcami oraz klientami, a także o tym, jak ewoluują aktualne trendy, dotyczące nowych technologii czy tworzenia treści, o które dziś opiera się główna oś komunikacji marketingowej. Wśród zaproszonych gości będą m.in.:


Barbara Sołtysińska – IndaHash
Anna Iller - Allegro
Dawid Szczepanik – VML
Marek Dorobisz – Media Impact Polska
Krystian Botko i Antek Wędzikowski – TalentMedia
Maciej Krawczyk – Youtuber, producent filmowy
Tomasz Michalik - Insignia


Poranny panel Filmteractive na Europejskim Forum Gospodarczym w Łodzi poprowadzi Olgierd Cygan, pomysłodawca festiwalu, lider Deloitte Digital w Europie Środkowej.
Strefa Innowacji – interaktywna ekspozycja najnowszych technologii obrazu towarzyszy Filmteractive dzięki wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Miasta Łodzi. W dniach 15-16 października będzie można doświadczyć technologii na sobie. Wirtualna i rozszerzona rzeczywistość, symulatory wyścigów, bieżnia wielokierunkowa, aplikacje, hologramy – to tylko niektóre z zaprojektowanych atrakcji do wypróbowania na specjalnie przygotowanych do tego stanowiskach.
Wieczorem uczestników czeka uroczysta gala Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Mocni w Biznesie 2018” oraz networking.
Wstęp na wydarzenie oraz do Strefy Innowacji jest wolny, wystarczy jedynie zarejestrować się na stronie Europejskiego Forum Gospodarczego: https://elodzkie.pl/wydarzenia/europejskie-forum-gospodarcze-lodzkie-2018


Więcej na: www.filmteractive.eu


Kontakt

Biuro Obsługi Inwestora i Współpracy z Zagranicą
Urząd Miasta Łodzi


90-926 Łódź
ul. Piotrkowska 104a

 

tel.: 48 (42) 638-59-39
fax: 48 (42) 638-59-40

Inwestycje

dworzec_2.jpg

Nowe Centrum Łodzi

imgp2901_1.jpg

EC-1 Łódź - Miasto Kultury

dworzec.jpg

Dworzec Łódź Fabryczna

ksiezy-mlyn_003-remiza-strazacka-02.jpg

Księży Młyn

 title=
 title=
 title=
 title=
 title=