INWESTUJ W ŁODZI
INWESTUJ W ŁODZI

Łódź - dynamika i rozwój

« Przejdź do listy aktualności

W ostatnich latach Łódź umocniła swoją pozycję jako ważnego ośrodka dla branży nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce.


JLL zapytał swoich Klientów dlaczego wybrali Łódź, dlaczego wybrali JLL jako swojego doradcę.
Centralna lokalizacja, szerokie zaplecze wykwalifikowanej kadry oraz rozwinięta infrastruktura transportowa sprawiają, że Łódź staje się jedną z bardziej atrakcyjnych lokalizacji w kraju, szczególnie pod projekty z sektora nowoczesnych usług dla biznesu.
Podlegające dynamicznym przeobrażeniom miasto przyciąga inwestorów, którzy tworzą nowe miejsca pracy, rozwijają swoje struktury wraz z pozyskiwaniem nowym zleceń, a w konsekwencji – generują zapotrzebowanie na powierzchnie biurowe.
W 2016 roku doradzaliśmy przy największej zeszłorocznej transakcji najmu powierzchni biurowej w mieście, zawartej przez Ericsson na 8 400 mkw. w University Business Park. Reprezentowaliśmy również Cybercom, Whirlpool, ZF, Mobica czy Sage.


Niedawno firma otworzyła swoje biuro w Łodzi. Szefem nowego oddziału została Marta Pyziak.


JLL jest od lat bardzo aktywny w Łodzi, doradzając zarówno najemcom, jak i właścicielom budynków biurowych. JLL pełni funkcję wyłącznego agenta ds. wynajmu i marketingu Monopolis – unikalnej, nie tylko na łódzką skalę, wielofunkcyjnej inwestycji łączącej zabytkową architekturę z nowoczesną zabudową.


Łódzki oddział firmy JLL oferuje pełen zakres usług doradztwa dla najemców powierzchni biurowych, począwszy od znalezienia najlepszej lokalizacji i negocjacji warunków najmu, opracowywania strategii miejsca pracy, przez doradztwo techniczne oraz zarządzanie projektem, kończąc na usługach projektowania biura i wykonawstwa. Zespół wspiera również deweloperów w procesie komercjalizacji nieruchomości biurowych.


Kontakt

Biuro Obsługi Inwestora i Współpracy z Zagranicą
Urząd Miasta Łodzi


90-926 Łódź
ul. Piotrkowska 104a

 

tel.: 48 (42) 638-59-39
fax: 48 (42) 638-59-40

Inwestycje

dworzec_2.jpg

Nowe Centrum Łodzi

imgp2901_1.jpg

EC-1 Łódź - Miasto Kultury

dworzec.jpg

Dworzec Łódź Fabryczna

ksiezy-mlyn_003-remiza-strazacka-02.jpg

Księży Młyn

 title=
 title=
 title=
 title=
 title=
 title=