INWESTUJ W ŁODZI
INWESTUJ W ŁODZI

Mobilna Łódź - inauguracja kampanii

« Przejdź do listy aktualności

Rusza wyjątkowa kampania informacyjna Miasta Łodzi pod nazwą „Mobilna Łódź”. Jest wyjątkowa, ponieważ z informacją o tym, dlaczego warto odwiedzić miasto w samym sercu Polski, kampania będzie podróżować, umożliwiając odbiorcom doświadczenie ciekawego i zachęcającego przekazu dokładnie tam, gdzie przebywają. Celem kampanii jest promocja regionu w atrakcyjnej dla zwiedzających formie, która ma przybliżyć mieszkańcom innych miast wiedzę na temat Łodzi, ale także pokazać możliwości rozwoju zawodowego w mieście.

 

Kampania odwiedzi 30 miast w Polsce z informacją o atrakcjach Łodzi, jej historii, ale i perspektywach rozwoju. Zainteresowanych przyciągnie poruszająca i rzadko spotykana forma kampanii. Jej główny cel - bezpośrednie dotarcie do odbiorców – uda się zrealizować dzięki wykorzystaniu specjalnego pojazdu, który na miejscu stacjonowania powiększa swoją kubaturę, tworząc przestronne, nowoczesne i wygodne wnętrze wyposażone w urządzenia multimedialne, na których można samodzielnie szukać interesujących informacji. Zakres tematów jest szeroki, ponieważ ma przekazać możliwie całościowy obraz Łodzi. Bardziej wnikliwym odpowiedzi na szczegółowe pytania udzielą animatorzy. Poprowadzą oni także prezentacje dla dzieci, na które czekają liczne atrakcje. Wnętrze jest przygotowane do organizacji spotkań, minikonferencji czy warsztatów tematycznych.

 

Kampania rusza w połowie sierpnia i potrwa do końca października. W jej ramach jednostka odwiedzi miasta nadmorskie, jak Gdynia i Gdańsk, miasta w centralnej Polsce – m.in. Płock, Toruń, Bydgoszcz, ośrodki położone w pobliżu województwa łódzkiego jak Częstochowa i Kielce, ale też odległe (Białystok), dla mieszkańców których Łódź nie była dotychczas oczywistym celem wizyt. Mobilna Łódź odwiedzi także najważniejsze miasta regionu, m.in. Pabianice, Łowicz, Kutno, Piotrków Trybunalski, Sieradz i inne – łącznie 16 najważniejszych ośrodków miejskich w województwie łódzkim.


Kontakt

Biuro Obsługi Inwestora i Współpracy z Zagranicą
Urząd Miasta Łodzi


90-926 Łódź
ul. Piotrkowska 104a

 

tel.: 48 (42) 638-59-39
fax: 48 (42) 638-59-40

Inwestycje

dworzec_2.jpg

Nowe Centrum Łodzi

imgp2901_1.jpg

EC-1 Łódź - Miasto Kultury

dworzec.jpg

Dworzec Łódź Fabryczna

ksiezy-mlyn_003-remiza-strazacka-02.jpg

Księży Młyn

 title=
 title=
 title=
 title=
 title=