INWESTUJ W ŁODZI
INWESTUJ W ŁODZI

Otwarcie nowego biura Delv Global Services w Łodzi

« Przejdź do listy aktualności

Łódzki rynek firm konsultingowych jest reprezentowany nie tylko przez duże, międzynarodowe korporacje. W naszym mieście mieszczą się również biura mniejszych firm consultingowych, aktywnie działających na rynku nie tylko polskim, ale i zagranicznym.

Delv Global Services powstał jako Confluentia Services w 2007 roku w formie brytyjsko-amerykańskiej spółki. Wraz z rozwojem firmy założyciele zaczęli myśleć o nowych lokalizacjach i uzdolnionych pracownikach. Dobre doświadczenia z Polską, a w szczególności z Łodzią zadecydowały o otworzeniu biura w naszym mieście. W 2009 roku firma oficjalnie rozpoczęła działalność w Łodzi, swoją siedzibę lokując przy ul. Felsztyńskiego 50. Następne lata to zmiana adresu na bardziej prestiżową lokalizację i otwarcie biura w neogotyckiej kamienicy przy ulicy Piotrkowskiej 143, dokładnie naprzeciwko kompleksu Off Piotrkowska.

Delv Global Services jest butikiem konsultingowym działającym w sektorze finansów, zarządzania projektami, analizy biznesowej oraz fintech. Zespół ekspertów pracuje na pograniczu biznesu i technologii wdrażając rozwiązania dedykowane dla klientów firmy - największych  banków inwestycyjnych w USA I na świecie. Oprócz Łodzi firma posiada biuro w Londynie, i siedzibę główną w Nowym Jorku.

Łódzkie biuro firmy od czasu założenia gruntuje swoją pozycję w branży. Wraz z kolejnymi latami zespół powiększa się o nowych testerów i analityków biznesowych, którzy mogą pochwalić się nie tylko biegłą znajomością angielskiego i IT, ale także wiedzą z zakresu finansów. Drugi trzon firmy stanowi personel zajmujący się obsługą spółki w obszarze HR i finansów. W związku z planami zwiększenia zatrudnienia, w 2017 roku firma podjęła decyzję o przeniesieniu się do nowego, większego biura. Nowa siedziba mieści się w biurowcu ZENIT przy ul. Sienkiewicza 82/84. Industrialne wnętrze w dawnej fabryce tekstylnej tworzy jasną i przestronną przestrzeń do pracy, jednocześnie nawiązując do przemysłowej historii Łodzi.

Oficjalne otwarcie biura miało miejsce 12 grudnia b.r. Na uroczystości, oprócz całego łódzkiego zespołu, obecny był założyciel i prezes firmy, Dave Lindsay.


Kontakt

Biuro Obsługi Inwestora i Współpracy z Zagranicą
Urząd Miasta Łodzi


90-926 Łódź
ul. Piotrkowska 104a

 

tel.: 48 (42) 638-59-39
fax: 48 (42) 638-59-40

Inwestycje

dworzec_2.jpg

Nowe Centrum Łodzi

imgp2901_1.jpg

EC-1 Łódź - Miasto Kultury

dworzec.jpg

Dworzec Łódź Fabryczna

ksiezy-mlyn_003-remiza-strazacka-02.jpg

Księży Młyn

 title=
 title=
 title=
 title=
 title=