INWESTUJ W ŁODZI
INWESTUJ W ŁODZI

"Pomagamy od serca" - kolejne szczegóły akcji charytatywnej

« Przejdź do listy aktualności

2 września na Stadionie Miejskim w Łodzi przy al. Piłsudskiego 138 odbędzie się V. edycja akcji charytatywnej „Pomagamy Od Serca”. W tym roku impreza odbędzie się pod hasłem: „Gramy do jednej bramki dla Poli Kowalskiej”. Dochód z wydarzenia charytatywnego przekazany będzie na pomoc w leczeniu 12-letniej Poli, która zmaga się z białaczką.

W ramach akcji charytatywnej odbędzie się m.in. mecz piłkarskich gwiazd, wśród których zapowiedziano udział Marcina Robaka, Artura Wichniarka, czy Mirosława Szymkowiaka. Po raz pierwszy na stadionie na Widzewie odbędzie się również koncert, którego gwiazdami będą Lady Pank, Patrycja Markowska oraz zespół Video.
- Bardzo się cieszę, że nasz miejski stadion po raz pierwszy spełni się jako miejsce koncertowe, a nie tylko sportowe. Zapraszam 2 września. Czeka nas fajne widowisko sportowe i ciekawy koncert. Nie może Was tu zabraknąć! - powiedziała Hanna Zdanowska, Prezydent Miasta Łodzi.

- Z każdym kolejnym dniem cała akcja nabiera tempa, a my możemy powoli ujawniać nowe szczegóły związane z Pomagamy Od Serca. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Łodzi do pojawienia się 2 września na Stadionie. Pomagamy Od Serca to przede wszystkim akcja charytatywna dla Poli, ale i również ciekawe wydarzenie dla wszystkich. Kupując bilet każdy gwarantuje sobie możliwość obejrzenia meczu piłkarskiego, a także zobaczenia pierwszego w historii koncertu na tym stadionie - mówi Mariusz Stępiński

Wydarzenie uzyskało oficjalne patronaty Prezydent Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej oraz Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia. Pomagamy Od Serca uzyskało także patronat Ekstraklasy S.A. W działania związane z meczem charytatywnym włączone będą wszystkie kluby z najwyższej klasy rozgrywkowej.

Więcej informacji na stronie www.pomagamyodserca.pl oraz w mediach społecznościowych Fundacji: Facebook, Instagram, Twitter (@pomagamyodserca).


Kontakt

Biuro Obsługi Inwestora i Współpracy z Zagranicą
Urząd Miasta Łodzi


90-926 Łódź
ul. Piotrkowska 104a

 

tel.: 48 (42) 638-59-39
fax: 48 (42) 638-59-40

Inwestycje

dworzec_2.jpg

Nowe Centrum Łodzi

imgp2901_1.jpg

EC-1 Łódź - Miasto Kultury

dworzec.jpg

Dworzec Łódź Fabryczna

ksiezy-mlyn_003-remiza-strazacka-02.jpg

Księży Młyn

 title=
 title=
 title=
 title=
 title=