INWESTUJ W ŁODZI
INWESTUJ W ŁODZI

TestingCup - Mistrzostwa Polski w testowaniu oprogramowania, 28-29 maja, 2018, Łódź

« Przejdź do listy aktualności

TestingCup to zawody i konferencja skierowane do pracowników branży nowych technologii, głównie testerów oprogramowania oraz wszystkich osób związanych zawodowo z programowaniem i zapewnieniem jakości systemów informatycznych. Zawody odbywają się w kategoriach: drużynowej i indywidualnej. Przedstawiciele małych i dużych firm z całej Polski stają w szranki o tytuł najlepszych testerów oprogramowania w Polsce.

 

TestingCup 2018 będzie 6 edycją wydarzenia, które jak żadne inne rozpala emocje w testerach oprogramowania w całej Polsce.

Do tej pory Mistrzostwa odbywały się w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i w Katowicach. W 2018 to Łódź stanie się testerskim centrum Polski.

Wydarzenie odbędzie się 28-29 maja, w unikalnych przestrzeniach hotelu Vienna House Andel’s.

 

W tym roku po raz pierwszy obok zawodników z Polski, w zawodach będą mogli wziąć udział także zawodnicy z innych krajów. Także wykłady podczas części konferencyjnej odbędą się w większości języku angielskim. Organizatorzy zapowiadają na obecność najlepszych specjalistów z zakresu zapewnienia jakości z całego świata.

 

W nadchodzącej edycji organizatorom zależy na zaprezentowaniu wyjątkowego charakteru miasta Łódź, jako miejsca rozwoju dla osób związanych zawodowo z nowymi technologiami. Charakter miasta łączący tradycję z nowoczesnością, doskonale wpisuje się w ideę samego wydarzenia – poświęconego nowym technologiom, ale stawiającego na pierwszym miejscu ludzi, ich wiedzę, doświadczenie i umiejętności.

 

Aby lepiej poznać klimat i emocje jakie towarzyszą TestingCup zachęcam do obejrzenia relacji video z tegorocznej edycji:

https://www.youtube.com/watch?v=OoHiRRKVPuQ oraz tej, która odbyła się rok wcześniej w Katowicach: https://www.youtube.com/watch?v=Z5Kl6Ygkwyk.

 

 Oferta dla sponsorów i wystawców TestingCup 2018 - http://testingcup.pl/doc/for-sponsors-tc2018.pdf

 

Osoba do kontaktu:

Joanna Moćko

Event Manager

Mistrzostwa Polski w Testowaniu Oprogramowania TestingCup

tel. : 533 389 220

http://testingcup.pl/         

https://www.facebook.com/TestingCup             

https://twitter.com/TestingCup

 Kontakt

Biuro Obsługi Inwestora i Współpracy z Zagranicą
Urząd Miasta Łodzi


90-926 Łódź
ul. Piotrkowska 104a

 

tel.: 48 (42) 638-59-39
fax: 48 (42) 638-59-40

Inwestycje

dworzec_2.jpg

Nowe Centrum Łodzi

imgp2901_1.jpg

EC-1 Łódź - Miasto Kultury

dworzec.jpg

Dworzec Łódź Fabryczna

ksiezy-mlyn_003-remiza-strazacka-02.jpg

Księży Młyn

 title=
 title=
 title=
 title=
 title=