INWESTUJ W ŁODZI
INWESTUJ W ŁODZI

V. edycja akcji charytatywnej „Pomagamy Od Serca” w Łodzi!

« Przejdź do listy aktualności

Lady Pank, Patrycja Markowska i zespół Video wystąpią na pierwszym w historii koncercie na Stadionie Widzewa Łódź, który odbędzie się już 2 września. Gwiazdy polskiej sceny muzycznej uświetnią V. edycję akcji charytatywnej „Pomagamy Od Serca”. Całkowity dochód z imprezy przekazany będzie na wskazany przez organizatorów cel, jakim jest leczenie chorego dziecka.


Mariusz Stępiński, Łukasz Masłowski oraz Fundacja Pomagamy Od Serca organizują akcję charytatywną łączącą w sobie wydarzenie kulturalno-sportowe. Już 2 września na Stadionie Widzewa w Łodzi przy al. Piłsudskiego 138 odbędzie się pierwszy w historii Koncert Charytatywny na scenie wbudowanej w trybunę B. Wystąpi na nim legendarny zespół Lady Pank z Januszem Panasewiczem i Janem Borysewiczem, wokalistka Patrycja Markowska oraz zespół Video z Wojciechem Łuszczykiewiczem.


Koncert poprzedzony zostanie nieodłączonym elementem „Pomagamy Od Serca”, jakim jest Mecz Charytatywny. Rozegrany zostanie on na boisku głównym Stadionu Widzewa. W każdej z dotychczasowej edycji na boisku oglądaliśmy zarówno obecnych zawodników grających na co dzień w reprezentacji Polski, Ekstraklasie i ligach zagranicznych, jak i byłych piłkarzy. W V. edycji tego nie zabraknie.


Finałem „Pomagamy Od Serca” jest Bal Charytatywny. Poprowadzi go artysta kabaretowy Marcin Daniec. Na gali odbędzie się licytacja wyjątkowych, unikalnych koszulek i gadżetów osób ze świata sportu. Dochód z ich licytacji przeznaczony zostanie na leczenie dziecka. We wcześniejszych latach do wylicytowania były m.in. przedmioty przeznaczone przez koszykarza Marcina Gortata oraz tenisistki Agnieszkę i Urszulę Radwańskie. Już teraz wiadomo, że we wrześniu będzie można zdobyć oryginalne koszulki z autentycznymi autografami Francesco Tottiego (AS Roma), Gonzalo Higuaina (Juventus), Neymara (PSG), Wojciecha Szczęsnego (Juventus), Kamila Glika (AS Monaco), Arkadiusza Milika (Napoli) czy też piłeczkę tenisową zwyciężczyni tegorocznego Australian Open – Caroline Wozniacki.


- Podczas ostatniej edycji akcji zainteresowanie pomocą przerosło nasze oczekiwania. Impreza charytatywna odbyła się w hali w Zduńskiej Woli, gdzie zbieraliśmy na leczenie Oliwki Wieczorek. Bilety rozeszły się bardzo szybko, hala była wypełniona do ostatniego miejsca, a gdyby tylko było go więcej, moglibyśmy pomieścić więcej chętnych do uczestnictwa w tej akcji. Dzień po zakończeniu IV. edycji zacząłem się zastanawiać, gdzie zorganizować kolejne wydarzenie, aby wymiar pomocy potrzebującemu dziecku był jeszcze większy. Cieszę się, że we wrześniu spotkamy się w Łodzi. Moim marzeniem jest, aby na trybunach zasiadł komplet widzów - mówi Mariusz Stępiński, założyciel Fundacji Pomagamy Od Serca.


- W obecnych czasach rola zawodowego piłkarza nie sprowadza się tylko i wyłącznie do treningów i meczów. Przez ostatnie lata kariery piłkarskiej przekonałem się, że wielu ludzi liczy na naszą pomoc i zwraca się do nas z wieloma pytaniami o wsparcie. Kilka lat temu rozpoczęliśmy „Pomagamy Od Serca” i z roku na rok dążymy do tego, aby akcja rozrastała się, dzięki czemu zyskują najbardziej potrzebujące dzieci. Wraz z moją Fundacją zachęcamy Państwa do współpracy i wspólnej pomocy. Pomagamy i dalej będziemy pomagać! - dodaje Mariusz Stępiński, reprezentant Polski i piłkarz Chievo Verona.


„Pomagamy Od Serca” organizowane jest od 2013 roku. Do tej pory odbyły się cztery edycje akcji, podczas których na pomoc i leczenie potrzebujących dzieci uzbierano ponad 150 000 zł. Pomysłodawcą i jej głównym organizatorem jest piłkarz reprezentacji Polski i włoskiego Chievo Verona Mariusz Stępiński, związany z Łodzią i województwem łódzkim. W przeszłości występował w barwach Widzewa Łódź w Ekstraklasie.


Sprzedaż biletów na V. edycję akcji charytatywnej „Pomagamy Od Serca” rozpocznie się jeszcze w czerwcu za pośrednictwem strony kupbilet.pl, a także w Empiku i STS. Szczegóły dostępne będą na stronie www.pomagamyodserca.pl oraz w mediach społecznościowych Fundacji (@pomagamyodserca).

 

Źródło: informacja prasowa Fundacji "Pomagamy Od Serca"


Kontakt

Biuro Obsługi Inwestora i Współpracy z Zagranicą
Urząd Miasta Łodzi


90-926 Łódź
ul. Piotrkowska 104a

 

tel.: 48 (42) 638-59-39
fax: 48 (42) 638-59-40

Inwestycje

dworzec_2.jpg

Nowe Centrum Łodzi

imgp2901_1.jpg

EC-1 Łódź - Miasto Kultury

dworzec.jpg

Dworzec Łódź Fabryczna

ksiezy-mlyn_003-remiza-strazacka-02.jpg

Księży Młyn

 title=
 title=
 title=
 title=
 title=