INWESTUJ W ŁODZI
INWESTUJ W ŁODZI

W maju Łódź stanie się testerskim centrum Polski

« Przejdź do listy aktualności

 

 

28-29 maja Łódź stanie się testerskim centrum Polski. W hotelu Vienna House Andel’s odbędzie się unikalne na skalę światową wydarzenie – Mistrzostwa w testowaniu oprogramowania. Zawody odbywają się w kategoriach: drużynowej i indywidualnej. Już po raz szósty przedstawiciele małych i dużych firm z całej Polski stają w szranki o tytuł najlepszych testerów oprogramowania w Polsce.

Fakt, że TestingCup jest jedynym takiego rodzaju wydarzeniem w Europie, a rozmachem przyćmiewa te organizowane na świecie wpływa na rosnącą popularność imprezy. W tym roku po raz pierwszy obok zawodników z Polski, w zawodach będą mogli wziąć udział także zawodnicy z innych krajów.

Zawodom towarzyszy merytoryczna konferencja, podczas której wystąpią najlepsi specjaliści z całego świata. Przyświeca jej hasło „Future is here”, a gościem specjalnym będzie Aleksandra Przegalińska - światowej klasy ekspert w dziedzinie badań nad sztuczną inteligencją, posiadaczka imponującej wiedzy na temat wpływu nowych technologii na nasze codzienne życie.

W nadchodzącej edycji organizatorom zależy także na zaprezentowaniu wyjątkowego charakteru Łodzi – gospodarza TestingCup, jako miejsca rozwoju dla osób związanych zawodowo z nowymi technologiami. Charakter miasta łączący tradycję z nowoczesnością, doskonale wpisuje się w ideę samego wydarzenia – poświęconego nowym technologiom, ale stawiającego na pierwszym miejscu ludzi, ich wiedzę, doświadczenie i umiejętności.

 

Strona internetowa: http://testingcup.pl/

Kontakt dla mediów: media@testingcup.pl

 


Kontakt

Biuro Obsługi Inwestora i Współpracy z Zagranicą
Urząd Miasta Łodzi


90-926 Łódź
ul. Piotrkowska 104a

 

tel.: 48 (42) 638-59-39
fax: 48 (42) 638-59-40

Inwestycje

dworzec_2.jpg

Nowe Centrum Łodzi

imgp2901_1.jpg

EC-1 Łódź - Miasto Kultury

dworzec.jpg

Dworzec Łódź Fabryczna

ksiezy-mlyn_003-remiza-strazacka-02.jpg

Księży Młyn

 title=
 title=
 title=
 title=
 title=