INWESTUJ W ŁODZI
INWESTUJ W ŁODZI

Raporty, przewodniki

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą edycją raportu dotyczącego rynku hotelowego w Łodzi stworzonego we współpracy z firmą Walter Herz.

OPG Property Professionals we współpracy z Katedrą Inwestycji i Nieruchomości Uniwersytetu Łódzkiego oraz Studenckim Kołem Naukowym Real Estate przygotowała kolejny raport zbierający najnowsze dane oraz identyfikujący aktualne trendy widoczne na pierwotnym rynku mieszkaniowym w Łodzi.

Poznaj najszybciej rozwijające sie miasto w Polsce. "Łódzki informator gospodarczy 2018" przedstawia miasto i region w liczbach, mówi dlaczego wszystkie drogii prowadzą do Łodzi i czemu warto tu zainwestować.

Zapraszamy do lektury raportu "Łódzki Rynek Nieruchomości 2018" przygotowanego przez firmę JLL oraz Biuro Obsługi Inwestora i Współpracy z Zagranicą UMŁ. Raport informuje o trendach na rynku nieruchomości w Łodzi i regionie w 2018 roku.

Zapraszamy do lektury raportu "Kapitał ludzki w regionie łódzkim" przygotowanego przez firmę Antal oraz Biuro Obsługi Inwestora i Współpracy z Zagranicą UMŁ. Niniejszy raport ma na celu przedstawienie otoczenia biznesowego dla pracodawców i nowych inwestorów w Łodzi i regioniRaport o e.

Raport "Rewitalizacje i modernizacje w Polsce" wyjaśnienia czym jest rewitalizacja w rozumieniu ustawowym, ale także jak procesy rewitalizacji uzupełniają inwestycje deweloperów. Zawiera m.in. informacje o programach rewitalizacji w największych polskich miastach: Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku i Wrocławiu.

Zapraszamy do zapoznania sie z najnowszą wersją raportu o łódzkim rynku nieruchomości, który powstał w ramach wspólnej inicjatywy Biura Obsługi Inwestora i Współpracy z Zagranicą UMŁ oraz firmy Cushman&Wakefield. Raport informuje o trendach na rynku nieruchomości, skupiając się na rynkach: biurowym, handlowym, magazynowym, oraz usług hotelarskich.

Oddajemy w Państwa ręce aktualny raport na temat rynku pierwotnego nieruchomości mieszkaniowych w Łodzi. Niniejsza publikacja prezentuje stan na lipiec 2017 i obejmuje swoim zakresem całe miasto, z uwzględnieniem tradycyjnego podziału na 5 dzielnic. Raport zawiera dane dotyczące 96 inwestycji, które aktualnie znajdują się w ofercie deweloperów działających w Łodzi.

Zapraszamy do zapoznania się z kolejną edycją raportu dotyczącego łódzkiego rynku nieruchomości stworzonego we współpracy z firmą Colliers International. Raport prezentuje trendy na rynkach: biurowym, handlowym, magazynowym oraz gruntów z przełomu 2016 i 2017 roku. Przedstawia także wyniki odnoszące się do Łodzi na tle innych głównych rynków polskich. Raport zwraca uwagę m.in. na atrakcyjność łódzkiego rynku nieruchomości, szczególnie pod kątem oferowanych warunków finansowych, a także analizuje jego cechy biorąc pod uwagę m.in. rozwój podaży i popytu. W raporcie znajduje się również rozdział poświęcony jest Nowemu Centrum Łodzi, przedsięwzięciu o szczególnym znaczeniu dla miasta, regionu i kraju.

Raport Randstad i Urzędu Miasta Łodzi „Rynek pracy w Łodzi 2016” prezentuje najbardziej kluczowe branże, poziom wynagrodzeń na poszczególnych stanowiskach, a także zestawienie najczęściej poszukiwanych specjalistów. Autorzy dokumentu analizują także perspektywy rozwoju sektorów lokalnej gospodarki, w tym wyzwania, którym będą musieli sprostać przedsiębiorcy.

Raport „Łódź miastem nowych technologii” powstał dzięki współpracy firmy Antal oraz Urzędu Miasta Łodzi na podstawie badań przeprowadzonych w maju bieżącego roku. Badanie objęło zarówno pracowników sektora IT, jak i pracodawców tego obszaru. Przenalizowany również został przekaz płynący z publikacji medialnych w roku 2015.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z 1. edycją raportu pt. "Pierwotny rynek nieruchomości mieszkaniowych w Łodzi". Raport został przygotowany przez OPG Property Professionals we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Łodzi i prezentuje najbardziej aktualne trendy na rynku w Łodzi, analizując również sytuację w poszczególnych dzielnicach Miasta, a także porównując dane do największych miast w Polsce. Dodatkowo, opracowanie zawiera także prognozy na najbliższą przyszłość na rynku nieruchomości mieszkaniowych w Łodzi.

Biuro Obsługi Inwestora oraz HAYS Poland - firma doradztwa personalnego prezentują najnowszy raport - „Kapitał ludzki w Łodzi” dla sektora produkcyjnego.

Najnowsza edycja raportu o łódzkim rynku nieruchomości powstała w ramach wspólnej inicjatywy Biura Obsługi Inwestora oraz firmy Cushman&Wakefield. Raport informuje o trendach na rynku nieruchomości, skupiając się na rynkach: biurowym, handlowym, magazynowym, oraz, po raz pierwszy - usług hotelarskich. Poszczególne wskaźniki pokazują trendy na rynku w okresie od 2009 roku do chwili obecnej. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą wersją raportu, który zawiera także rozdział o Nowym Centrum Łodzi, przedsięwzięciu o ogromnym znaczeniu dla miasta, regionu i kraju.

Przewodnik jest wspólną inicjatywą Biura Obsługi Inwestora oraz firmy Grafton Recruitment. Z założenia ma on być źródłem inspiracji na tematy związane z przepisami prawa pracy oraz lokalnym rynkiem pracy. Znajdują się w nim przydatne informacje dotyczące uregulowań prawnych zatrudnienia, poziomów wynagrodzeń w priorytetowych branżach w Łodzi, rodzajów benefitów pozapłacowych, szkolnictwa oraz rynku kandydatów.

Zapraszamy do zapoznania się z nową edycją raportu odnośnie łódzkiego rynku nieruchomości stworzonego we współpracy z firmą Colliers International. Raport prezentuje trendy na rynkach: biurowym, handlowym i magazynowym z przełomu 2014 i 2015 roku. Przedstawia także wyniki odnoszące się do Łodzi na tle innych głównych rynków polskich. Raport zwraca uwagę m.in. na atrakcyjność łódzkiego rynku nieruchomości, szczególnie pod kątem oferowanych warunków finansowych, a także analizuje jego cechy biorąc pod uwagę m.in. rozwój podaży i popytu. W raporcie znajduje się również rozdział poświęcony jest Nowemu Centrum Łodzi, przedsięwzięciu o szczególnym znaczeniu dla miasta, regionu i kraju.

 title=
 title=
 title=
 title=
 title=